Соглашение с кредиторами о списании 20% долга Украины может быть достигнуто уже на этой неделе
25.08.2015
Комітет кредиторів України, з яким наша країна веде переговори про реструктуризацію частини державного боргу з березня 2015 року, запропонував уряду завершити боргову угоду вже на поточному тижні та списати 20% боргу, який підлягає реструктуризації, в той час як Україна пропонувала списати вдвічі більше - 40%.
Про це повідомляє британська газета Financial Times з посиланням на свої джерела.
'Переговори ще тривають, і пропозиція списати 20% боргу – це останнє, що може дозволити обом сторонам завершити боргову операцію і виконати вимоги Міжнародного валютного фонду, одна з яких – скоротити борг на 15,3 мільярда доларів протягом наступних 4 років', - зазначає видання.
Згідно з даними Financial Times, пропозиція може стати запорукою завершення переговорів і досягнення угоди вже цього тижня.
Читайте также: С 1 июля 2015 года изменены условия для проведения внеплановых документальных проверок
'Списання частини боргу стане складовою великої угоди, яка включає пролонгацію платежів, заморозку купонних виплат, а також можливість надання так званих компенсаторних виплат, розмір яких залежатиме від швидкості відновлення економіки та рівня ВВП', - зазначає Financial Times.
Як повідомляв УНІАН, Україна почала переговори про реструктуризацію частини боргу в рамках нової програми з МВФ в березні цього року і розраховує в результаті відстрочки виплат по боргах та їх часткового списання заощадити до 5,2 мільярда доларів цього року і до 15,3 мільярда доларів протягом найближчих 4 років. Крім того, двома іншими обов'язковими вимогами Фонду є скорочення боргу до 70% ВВП і зниження потреби в зовнішньому фінансуванні до 10-12% до 2020 року.
Наразі домовитися з кредиторами і провести реструктуризацію вдалося тільки двом державним банкам – 'Укрексімбанку' та 'Ощадбанку', які отримали відстрочку виплати боргу на 7 років в обмін на підвищення ставки купона без списання основної суми боргу за єврооблігаціями з погашенням у 2015-2018 роках на 1,5 мільярда доларів і 1,3 мільярда доларів, відповідно.
У червні міністр фінансів Наталія Яресько заявляла, що Україна 'теоретично' в кінці липня може оголосити мораторій на виплати в разі відсутності прогресу в переговорах з кредиторами в рамках чинного з 17 червня закону. Однак згодом сторони переговорного процесу оприлюднили спільну заяву про прогрес та укладення угоди про конфіденційність, 24 липня Мінфін виплатив купон за євробондами на 120 мільйонів доларів.
У середині серпня Київ почав ще один раунд переговорів з кредиторами, який, на думку українського Мінфіну, має стати завершальним. Переговори проходили в Сан-Франциско на прохання Спеціального комітету кредиторів. При цьому український Мінфін назвав цю зустріч останньою можливістю для досягнення спільної домовленості про реструктуризацію і в черговий раз попередив, що наша країна буде змушена використовувати альтернативні механізми для забезпечення фінансування програми співпраці з Міжнародним валютним фондом у разі неможливості досягти домовленості.
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/finance/1114946-ugoda-z-kreditorami-pro-spisannya-20-borgu-ukrajini-moje-buti-dosyagnuta-vje-tsogo-tijnya-zmi.html
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Дворец «Дюльбер»
Стоит посмотреть, потому что:
- входит в маршрут «Царской тропы»
- дворцовый парк является памятником ландшафтной архитектуры
- стиль дворца комплекса – микс архитектуры сарацинских зданий Сирии, Египта и европейского комфортаПрогулка по Королевскому Ботаническому саду в Канди
О том, что остров Шри-Ланку, лежащий к югу от Индии, с незапамятных времен называют «Райским островом», слышали многие. Причина тому – ее богатые самоцветами недра, душистые пряности и удивительное разнообразие ландшафтов. Однако лишь знатоки и специалисты знают, что на сравнительно небольшом по размерам острове действуют сразу несколько ботанических садов, среди которых «зеленая сокровищница Азии» – Королевский Ботанический сад под Канди, в университетском городке Перадения.
Испания. Барселона. Розарий Сервантеса
Заслуживает внимания, потому что:
- здесь реализована идея сада-музея, сада-коллекции видов и сортов роз от времен их появления в Европе до последних достижений мировой селекции;
- автор проекта сада использовал покатый рельеф, распределив секции сада на террасах;
- удачно использованы приемы стилизации под средневековые испанские сады и виноградники.Шотландия. Дрюммонд
В глубинке Шотландии, в горах, покрытых многовековыми деревьями, затерялось старинное поместье Дрюммонд. Цель моего путешествия – сад поместья. Дорога радует глаз и волнует предчувствием неизведанного и прекрасного...
Заповедники Канева
Стоит посмотреть, потому что:
- на Тарасовой горе в Каневе находятся могила и музей Тараса Шевченко
- Каневские горы — достопримечательность государственного значения
- экосистемы пойменных островов Каневского заповедника относятся к эталоннымГермания. Майнау: остров цветов
Берега Германии, Австрии и Швейцарии омывают голубые воды озера Боден-зее. В нем расположен удивительный остров, покрытый множеством цветов и растений, – остров Майнау.
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.